Her oppdatereres resultatene etter hver runde i Tour de Golf Indoor 2018/2019.

Nye deltakere kan melde seg på helt frem til tre turneringsrunder gjennstår.

Vi minner om at det må være minimum 8 påmeldte til hver enkelt runde for at runden skal gjennomføres.

Resultater Tour de Golf Indoor – De tre beste rundene teller
Alle rundene går på Losby Golfsenter

NrNavnKlubbInne HCPTotal09/12 The Grove13/1 Kissing Tree20/1 Hidden Canyon
27/1 Muirfield Village
3/2 PGA National10/2
Sea Island Seaside
3/3 Shadowlands
10/3
St.Andrews Jubilee
FINALE 24/3
1Morten StorliSurnadal16-1664648272
2Anders HalseHauger10,2-117966697085
3Odd Arne JohansenDrøbak4,1-6707070
4Kris-Erik PedersenGrini4,8-67168746971
5Tom Holmen-JensenLosby9,2-686697570717573
6Tore SanneHakadal12,6-671677278808480
7Erik SelværDrøbak6,8-5817975697268
8Aasmund DahlHaga9,8-47980727085817079
9Mats GraarudØstmarka1,8-37269757672
10Rune BerntsenOppegård6,7
-275697473757572
11Erik HovindOppegård9,2-2747976728068
12Duc Van NguyenGrønmo10,4-2797172707471
13Gunnar Westby-AspeliHauger10,9-174757467777691
14Svein Roar OlsenHauger14,6+171718175
15Kevin McFaddenGrini6,1+274717583717977
16Morten GrydelandDrøbak7,8+27284NS767274
17 Mario RinaldiHakadal14,8+2737372NS
18Per Egil Bache-WiigHauger8,9+37970757874
19Harald FaanesHaga9,7+20DNS9186847476
20Guttorm LendeHaga11,9+25808180
21Johnny EngebretsenHakadal5,3+27768780
22Jan-Fred AslagsenHoltsmark12,6+2982NS8677
23Niklas PerssonDrøbak9,4+16976NS
24Roy ØstliHauger9,1+288587
25Marius AndersenHakadal7,5+880
26Claus HalvorsenGjersøen23,8+880NS
27Erik GermundsonHaga10,6+1082NSNS
utenfor konkHåvar Wenåsen
Hakadal7,2-7687467