Her finner du oppdaterte resultater etter hver turneringsrunde i Tour de Golf. Man må ha tre registrerte runder for å ha tellende resultat.
20 % av deltakerne i hver klasse (min. 8 spillere i hver) går til sluttspill (del-finale) i Oslo i begynnelsen av september.

Nye deltakere kan melde seg på helt frem til runde 8 (forutsetter at man har mulighet til å spille de tre siste rundene)…

ASK      = Asker
DRØ     = Drøbak
GAF      = Gamle Fredrikstad
GRØ     = Grønnmo
HAK     = Hakadal
HAU     = Hauger
HOL     = Holtsmark
KON     = Kongsvinger
ROM    = Romerike (Aurskog)
OPP      = Oppegård

KLASSE A - Netto slag (For spillere med opp til 18,0 i hcp)
Nr.NavnKlubbHCPTotal 19/5
26/5
2/6
16/623/630/64/811/818/8
1/9FINALE
15/9
ASK(70)DRØ(70)ROM(72)GAF(72)GRØ(72)HAK(71)HOL(72)HAU(72)KON(72)OPP(71)HOL(72)
1Tom Holmen-JensenLosby13,6-5776971
71
2Odd Arne JohansenDrøbak7,0+17183747970
3Erik SelværDrøbak GK10.2+2756886837773
4Jens Andreas KøsteHakadal GK3,7+37371717575
5Kevin McFaddenGamle Fredrikstad9,5+373687787
6Karsten WallinØstmarka12,3+4766975
7Kris-Erik PedersenGamle Fredrikstad6,8+670758175
8Tore JohnsenMiklagard8,9+7817484786880
9Jan KubikLosby9,4+77076NR908073
10Morten GrydelandDrøbak10,5+9DNSNR7966858779
11Lars Emil OlssonHauger13,5+975747674
12Erik HovindOppegård11,2+108676817376
13Sveinar StormarkGrønmo GK15,4+1078WD857273
14Vidar SvendsenOppegård17,7+12767971
15Duc Van NguyenGrønmo GK14,8+147877748177
16Ottar FludalKjekstad GK15,9+1773797786
17Roy ØstliHauger13,0+158573798479
18Erling T SkamsarGrønmo13,2+16837788738381
19Tormod KisenGrønmo12,3+1872838180847985
20Aasmund DahlHaga14,0+18101918482948570x
21Gunnar Westby-AspeliHauger GK16,0+207778DNS8680807781x
22Dag Erik WiigHakadal GK8,7+2178778678
23Alf Jakobsen
Grønmo17,7+228480778088x
24Jan-Fred AslagsenLosby GK17,6+2377817982
25Tore Kristian RasmussenAsker GK12,7+2584818377
26Jon Martin HoelHammerfest14,7+25728681
27Arne Petter BuhsGrønmo12,7+26827980
28Kristian SørliGrønmo16,7+3385749488
29Håvard Paul EriksenGrønmo14,0+39818785
30Steinar HøylandGrønmo5,3+43798393
31Niklas PerssonDrøbak14,8+5089909185
32Truls FalkenbergDrøbak9,7+148375
33Claus HalvorsenDrøbak16,7+147680
34Henrik Johan MidtskogDrøbak9,8+188181
35Morten HaukedalGrønmo10,5+227589
36Leif Arne FjeldvigGrønmo GK15,3+577
37Frode LystadGrønmo14,4+979DNS
38Bengt Harry HenriksenDrøbak17,5+1484
39Kim HordingSoon7,1+2191
40Fredrik FrølandMørk13,4+2395
41Gøran JanssonÅrgjäng15,2x
KLASSE B - Netto Slag (For spillere med 18,1 - 36,0 i hcp)
Spillere med over 36,0 i hcp kan delta, men må ta ut slag til 36.
PlassNavnKlubbHCPTotal19/526/52/616/623/630/64/811/818/81/9FINALE
15/9
ASK(70)DRØ(70)ROM(72)GAF(72)GRØ(72)HAK(71)HOL(72)HAU(72)KON(72)OPP(71)HOL(72)
1Conrad SelværDrøbak19,6-2768868827472
2Fredrik EspenesMiklagard33,1+1706581
3Mario RinaldiHakadal GK19,7+2707284998372
4Tore SanneHakadal GK18,7+38278807377747772x
5John EngsethOppegård21,5+4758188817072
6Cristobal FloresGroruddalen GK20,2+1189877883897673
7Robert GreenKjekstad GK18,5+1771898376
8Morten EnghGrønmo GK19,1+208482788674
9Morten StorliGrønmo23,1+219184728380
10Reidar RambølGrønmo GK24,6+54918691
11Hans Eirik PedersenKarasjok25+238976NR
12Svein Roar OlsenHauger23,4+248385x
13John FortuneHaga19,2+1587
14Tom WiklundGrønmo GK20,9+12797684
15Kjetil BakkeHakadal20,7+2191