Dersom du ikke har betalt deltakeravgiften, kan du gjøre det her : betale deltakeravgiften (engangsavgift kr. 400,- for turneringen 2021/2022).
Du kan også betale deltakeravgiften på Vipps #687255. Når deltakeravgiften er betalt må du gå inn i vår terminliste å melde deg på hver enkelt runde.
Du velger da hvilket simulatorsenter du vil spille runden på.

Du kan velge å spille på følgende golfsentere :

Oslo: 
GolhandelenGH (Bryn, Oslo)  – 12 spillere hver runde
Grønmo Indoor GolfGIG (Skullerud, Oslo) – 4 spillere hver runde
Nordic PadelNP (Risløkka, Oslo)  – 16 spillere hver runde

Resten av landet:
KRS Golfsim – KRS (Kristiansand) – 8 spillere hver runde
Champion Indoor Golf – CIG (Dal) – 32 spillere hver runde
Indre Østfold Golfsenter – IØG (Askim) – 24 spillere hver runde
Sandefjord Golfsim – SGS (Sandefjord) – 8 spillere hver runde
Fairway Golfsenter – FGS (Nøtterøy)  – 16 spillere hver runde
Gjøvik & Toten Golfsenter – GTGS (Raufoss) – 8 spillere hver runde
Trysil Indoor Golf – TIG (Trysil) – 8 spillere hver runde
Porsgrunn Golfsim – PGS (Porsgrunn) – 8 spillere hver runde

Det er først til mølla hver runde

I tabellen under ser du hvor de forskjellige spillerne har meldt seg på til hver runde.
Påmeldingsfrist er kl.12.00 torsdagen før hver runde.

De 16 beste spillerne etter de 10 rundene går til finalen i TDG Indoor i mars/april, hvor alle starter likt. Vinneren av finalen får gratis deltakelse i Tour de Golf Invitational i Spania i oktober, hvor fly t/r, oppholf, golf og bankett er dekket av Golfserie.no.

Resultater enkeltrunder:
5 desember – Pine Brook CC
9 januar – Bellerive CC
16 januar – Casa de Campo

Vi oppdaterer deltakerlisten og resultatene fortløpende.


NrNavnKlubbInne HCPPoeng totalt5/12 09/1 16/1 23/1
30/1
6/2 13/2
6/3
13/320/3 27/3 - FINALE
1Arne SelmerGrønmo8,7680
-3+5+11GIG
2Erik SelværDrøbak7,4635
+6+11-1
3Seksan Khamcharoen
Miklagard6,7610
+2+4
4Tony PedersenMiklagard5,6435
E+3
5Benjamin GromelleMiklagard2,1360
+10+2
6Rune BerntsenOppegård6,9320E+7+8
7Anders HalseHauger11,6306+4+4+18NP
8Steinar LøiteVrådal7,9300+4
9Tom Holmen-JensenLosby10,4231+2+6+12NP
10Duc Van NguyenGrønmo12,5229-+18+2
11Kåre HauklienHauger18,8193+9+15+5
12Alexander ThireMiklagard1,3190+6+5
13Jeff TammMiklagard10,1180+7+5
14Tore HoffTrysil19,6179+11+6+9
15Gunnar Westby-AspeliHauger9,8177+13+15+6GH
16Kristian Ankile GlasøØstmarka14,4176+4+12+15
17
Harald FaanesHaga
7,3169+16+7+8
18Tore SanneHakadal12,3166+6+9+17NP
19Odd Arne JohansenDrøbak3165+3+7
20Aasmund DahlHaga10,5156+19+15+6NP
21Marius OplandMiklagard1,8135+1
22Morten GrydelandDrøbak4,5133+12+6GH
23Hilde Vestmo-HoffTrysil 22,6123+16+22+8
24Peder Rundberget Asker 10,0122+6+14
25Mats GraarudØstmarka0,2117+11+8
26Kaare FladhagenTrysil15,5
103+19+20+17
27Eirik Vierli KristensenHakadal10,2100+4
28Jan-Fred AslagsenLosby15,3100+14+30+32
29Christian DahlHakadal21,395+27+19+27
30Vebjørn Sanden TørdalVrådal 7,390+6
31Jon Martin HoelSandefjord8,688+16+12
32Egil NordsveenTrysil 15,582+25+8
33Morten HejerKjekstad9,080+16+19
34Per Ivar LarsenTrysil25,475+29+9
35Lars H.PetrussonHauger11,869+18+20
36Tove StensrudHauger20,5
60+23+31
37Niklas PerssonDrøbak1055+8
38Pål ReinertsenHauger10,451+14
39Svein Roar OlsenHauger14,245+15
40Johan Brenneng Trysil15,645+45+62
41Jan Fredrik GarmanTrysil15,639+12
42William MyhreHoltsmark9,432-+22NP
43Patrick R.MolstadHauger25,232+43
44Herman Aas Aspeli Hauger26,829+19
45Ole GalaasenTrysil19,223+34
Roy ØstliHauger9,0-
Torleif HemstadTrysil15,9