Her finner du oppdaterte resultater etter hver turneringsrunde i Tour de Golf. Nytt av året er at vi kjører en åpen klasse og at det deles ut poeng etter plassering i hver runde etter Fedex prinsippet.
20 % av totalt antall deltakere (min. 16 spillere) går til del-finalen i Oslo i september. Vinneren i del-finalen i september går til Tour de Golf Invitational i Portugal.

Nye deltakere kan melde seg på helt frem til siste runde, da det er fult mulig å kvalifisere seg til del-finalen med kun en bra runde.

ASK      = Asker
DRØ     = Drøbak
GAF      = Gamle Fredrikstad
GRØ     = Grønmo
HAK     = Hakadal
HAU     = Hauger
KON     = Kongsvinger
LOS      = Losby

En åpen klasse dame/herre, med 100% hcp, for spillere med 0-54 i hcp
Her er den totale stillingen i Tour de Golf 2020. De 16 beste etter 8 runder, går til del-finalen på Hauger 6 september, hvor alle stiller likt.

Nr.NavnKlubbHCPTotal poengSØN 24/5 - GRØ
SØN 7/6 - GAF
LØR 13/6 - ASK
SØN 21/6 - KONSØN 28/6 - HAKSØN 9/8 - LOSSØN 16/8 - HAU SØN 30/8 - DRØFINALE 6/9 HAUGER
1Marcus DyngelandUllensaker19,7755--69660
2Dagfinn Loen
Grønmo19,1634786983860
3Ernir Karason
Grønmo44,15976592WD820
4Tore SanneHakadal18,1578757269770
5Mats GraarudØstmarka3,0565--69-0
6Rune Berntsen
Oppegård13,7504707077-0
7Odd Arne Johansen
Drøbak6,4
44375787571-
8Alf Jacobsen
Grønmo19,244066--730
9Asgeir Morten Ustad
Grønmo19,6341707673750
10Morten Hejer
Kjekstad22,6340698174720
11Tove Stensrud
Hauger42,7312747770760
12Karsten Wallin
Losby10,529668-79-0
13Kari Steinstø Ingebrigtsen
Grønmo17,0285758174720
14Emil Olsson
Hauger12,027869-78780
15Stian Christensen
Losby21,627180-70750
16Morten Grydeland
Drøbak11,7267778474730
17Erik Selvær
Drøbak11,62607374-870
18Christian DyngelandUllensaker 21,7255---710
19Duc van Nguyen
Grønmo16,1242718282750
20Gunnar Westby-AspeliHauger14,7229728981760
21Tormod KisenGrønmo13,7219827779770
22Per Fredrik Borge Hansen Huseby & Hankø12,0217-82-720
23Pål ReinertsenHauger19,7217-7771840
24Jan Heymanns
Grønmo16,121473807773-
25Roy Magne Østli
Hauger14,3199-7973830
26Erik Arff Gulseth
Grønmo19,7198787485-0
27Dag Erik Wiig
Hakadal11,41927079-75-
28Kevin McFaddenGrini8,4190-72---
29Fred Arlild GyldenåsGrønmo15,8188757477--
30Gøril Sanne
Hakadal40,7187897683800
31Alexander Engeli
Nøtterøy19,618174857184-
32Jørgen Bakke
Grønmo21,4179788373-0
33Erling Skamsar
Grønmo16,7175---720
34Erik HovindOppegård11,9168-8080770
35Reidar Rambøl
Grønmo28,61678374-74-
36Ove Lie
Gjerdrum21,21597375-79-
37Vidar Bekkoset
Norderhaug17,414573-84-0
38Sveinar StormarkGrønmo13,014080798974-
39Christopher Seeberg
Oppegård12,4134-78-800
40Arne Buhs
Grønmo15,11308577--0
41Jan-Fred Aslagsen
Losby19,9129-777580-
42Vidar Svendsen
Oppegård15,81287679--0
43Fredrik FrølandMørk14,312482848075-
44Christian Sooth KnudsenHauger124--81810
45William Felix Østreng
Karasjok19,1124838885890
46Magnus JacobssonMiklagaard3,01227880--0
47Victor Andre Dengin
Hammerfest12,41228481900
48Torstein DyngelandUllensaker121--84770
49Niklas PerssonDrøbak16,5120
768874104
-
50
Bill Hugo Engeness
Hauger18,41207378-81-
51Gisle FjellsæterHaga20,5118--75-0
52John Kristian ForslundGrønmo15,011578--840
53Steinar HøylandGrønmo8,2114-7581--
54Håvard Paul Eriksen
Grønmo19,31138677-75-
55Morten StorliGrønmo20,193--81-0
56Kris -Erik PedersenGamle Fredrikstad4,988-76-82-
57Håvar Solli WenaasenHakadal9,375-75---
58Matias Olafsen PedersenØstmarka0,065----0
59Tom Holmen-JensenLosby14,065----0
60Eirik BorudHauger30,765----0
61Aasmund Dahl
Haga12,45886988489-
62Nils Finn Lumholdt
Ballerud10,3567585---
63Paal Christian ThonNøtterøy3,0498579---
64Simen RognerudHaga17,5497881---
65Tom Mogensen Egebjerg
Grønmo9,64775----
66John EngsethOppegård23,243-77---
67Thomas Ramstad
Nøtterøy14,2418889-83-
68Sølvi Lie
Gjerdrum34,3318786-101-
69Jørgen Halland-JohansenSkjeberg14,928-79---
70Anders Sooth KnudsenHauger26---81-
71Jan Roar Larsen
Drøbak16,8258883---
72Frode Lystad
Drøbak12,721--84--
73Hans Eirik PedersenLofoten26,121-80NS--
74Jonatan SognGrønmo6,71983----
75Claus Halvorsen
Drøbak12,415--107--
76Kåre Hauklien
Hauger25,51385----
77Mario RinaldiNesbyen21,31091----
Rasmus Slommerud
Hauger14,6------
Morten SyversenHauger18,1-