Her oppdatereres resultatene etter hver runde i Tour de Golf Indoor 2017/2018.

Nye deltakere kan melde seg på helt frem til tre turneringsrunder gjennstår.

Vi minner om at det må være minimum 8 påmeldte til hver enkelt runde for at runden skal gjennomføres.

Resultater Tour de Golf Indoor – De tre beste rundene teller
LG = Losby Golfsenter

NrNavnKlubbInne HCP07 Jan (LG)
Losby Golf
14 Jan (LG)
Bay Hill
21 Jan (LG)
Pebble Beach
4 Feb (LG)
Castle Pines
11 Feb (LG)
Kapalua Bay
18 Feb (LG)
Emerald Dunes
4 Mars (LG) Gleneagles
11 mars (LG)
Pinehurst No. 8
TotalFINALE 18 mars
1William MyhreHoltsmark12,47770--69727576-565
2Rune BerntsenOppegård7757572-806872-468
3Preben Bakken JacobsenHoltsmark20,5---706264WD-2073
4Jan KubikLosby5,9--758170737374Par73
5Peter KolstadLosby6,974787781757072Par74
6Anders HalseHauger11,18171757172-8476-277
7Kris-Erik PedersenGrini8,1-8369-686986-1079
8Jan-Fred AslagsenHoltsmark13,3
79--84-707173-279
9Håvar SolliHakadal8,4--727272727676Par
10Mats GraarudMørk1,372767372--7474+1
11Gunnar Westby-AspeliHauger11,7807268-79777784+1
12Tore SanneØstmarka11,6838177-72737480+3
13Christian HalseHauger15----657682+7
14Kristian BorgenAskim13,17875958172-+9
15Trond MartinsenBallerud18,7729277---8778+11
16Fredrik FrølandMørk12,99987-79-71+21
17Eirk JohannesenPreikestolen20,5----88828277+25
18Mario RinaldiHakadal18,6877878---+27
19Svein Roar OlsenHauger16,683-847788-86+28
20Andrè JacobsenHoltsmark18,6---105-8073+42
21Harald FaanesHaga10,89790868693-+57
22Roy ØstliHauger119490-94--+62
Tom Holmen-JensenLosby10,3------
Anders DammenLillestrøm6,9------
Bjørnar SøderbergHoltsmark9,1------